Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Diák Sport Egyesület
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek

Ebédbefizetések időpontjai


1. Leendő elsősök beiskolázásának fontosabb dátumai

2020. 01. 20. 17.00 Tájékoztató szülői értekezlet
   
2020. 02. 11-13. Nyílt órák a leendő elsős szülőknek előzetes interneten történő bejelentkezés alapján, mely a szülői értekezlet után lehetséges

 

2. Szülői értekezletek


2019. 09. 09. 17.00 1. és 2. évfolyam
2019. 09. 10. 17.00 7. és 8. évfolyam
2019. 09. 11. 17.00 5. évfolyam
2019. 09. 11. 17.30 6. évfolyam
2019. 09. 12. 17.00 3. és 4. évfolyam

2020. 02. 03. 17.00 1. 7. és 8. évfolyam
2020. 02. 04. 17.00 2. és 5. és 6. évfolyam
2020. 02. 05. 17.00 3. és 4. évfolyam

2020. 05. 04. 17.00 1. 7. és 8. évfolyam
2020. 05. 05. 17.00 2. 5. és 6. évfolyam
2020. 05. 06. 17.00 3. 4. évfolyam

3. Fogadó órák

2019. 10. 14. 16:00
2020. 01. 13. 16:00
2020. 04. 06. 16:00

4. Nyelvvizsgák

2020. 01. 10. PET (B1) próbavizsga írásbeli
2020. 01. 13. PET (B1) próbavizsga szóbeli
2020. 01. 31. jelentkezési határidő a PET vizsgára
2020. 03. 06. PET szóbeli vizsga
2020. 03. 07. PET írásbeli vizsga
2020. 04. 01. FCE (B2) próbavizsga írásbeli
2020. 04. 02. FCE (B2) próbavizsga szóbeli
2020. 04. 16. jelentkezési határidő az FCE vizsgára
2020. 04. 25. YLE (A2) nyelvvizsga (3. 4. 5. évfolyam)
2020. 05. 22. FCE szóbeli vizsga
2020. 05. 23. FCE írásbeli vizsga

5. Egyéb rendezvények, ünnepek az iskolában

2019. 09. 04. SzMK értekezlet
2019. 09. 15. Elektronikus napló adatainak aktualizálása
2019. 09. 17. Futónapi nevezések leadása
2019. . Tanítás nélküli munkanap: csapatépítő tréning
2019. 09. 24-26. Újpesti pályaválasztási börze
2019. 09. 27. Kutatók éjszakája
2019. 09. 28. Egészségnap, futónap
2019. 10. 04. Megemlékezés az aradi vértanúkról
2019. 10. 11. Országos Bolyai matematika verseny
2019. 10. 17. Angol célnyelvi csapat verseny
2019. 10. 22. Október 23-ai megemlékezés
2019. 10. 21. Koszorúzás (DÖK)
2019. 10. 24. Bolyai eredményhirdetés
2019. 11. 06. Halloween parti
2019. 11. 08. Országos Bolyai magyar verseny
2019. 11. 11. Dök közgyűlés
2019. 11. 29. Filharmonia előadása
2019. 11. 29. Karácsonyi díszítés
2019. 12. 06. Mikulásgyár
2019. 12. 07. Munkanap, ledolgozva futónapon
2019. 12. 20. Karácsonyi műsor
2020. 01. 22. Magyar Kultúra Napja - kiállítás
2020. 01. 30. Farsang
2020. 01. 28. Félévi bizonyítványok kiosztása
2020. 02. 07. Bolyai természettudományi verseny
2020. 02. 11-13. Bemutató órák leendő elsősök szüleinek
2020. 02. 12. Kis csillag születik
2020. 02. 14. Filharmonia előadása
2020. 02. 21. Zrínyi matematika verseny
2020. 02. 22. Jótékonysági bál
2020. 02. 26. Pink Shirt Day - zaklatás elleni nap
2020. 03. 01. Egyházak tájékoztatója a hittan oktatásról
2020. 03. 02-06. Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete
2020. 03. 13. Március 15-i ünnepély
2020. 03. 20. Víz világnapja
2020. 03. 23-27. Digitális témahét
2020. 04. 08. Dök nap
2020. 04. 15. Tanítás nélküli munkanap, nevelési értekezlet
2020. 04. 20.-24. Fenntarthatóság- környezettudatosság hete
2020. 04. 24. Filharmonia előadása
2020. 04. 27. Angol versmondó verseny
2020. 05. 11. Angol nyelvű környezetismeret verseny
2020. 05. 20.-ig Hit és erkölcstanoktatás választás, előző évi módosítása
2020. 05. 25. Környezetismeret csapat verseny
2020. 05. 31. Könyvtári könyvek visszaadásának határideje
2020. 06. 01. Pünkösd hétfő
2020. 06. 02. Osztálykirándulás
2020. 06. 04. Nemzeti Összetartozás Napja, alsótagozat
2020. 06. 10. Sport nap
2020. 06. 11. Karinthy Gála
2020. 06. 15. Ballagás, felsősöknek évzáró ünnepély
2020. 06. 16. Alsósoknak évzáró ünnepély
2020. 09. 01. Évnyitó

6. Témahetek

2020. 03. 02-06. Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete
2020. 03. 23-27. Digitális témahét
2020. 04. 20-24. Fenntarthatóság-környezettudatosság hete

7. Mérések

2019. 12. 05-ig Difer mérés az 1. évfolyamon
2020. 05. 27. Országos kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamon
2020. 05. 13. Országos nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

8. Sportprogramok

2019. 09. 28. Egészség és futó nap
2020. 03. 09-13. Sítábor
A sítábor részletiről Scherczerné Boros Andrea testnevelő tanárnál lehet érdeklődni, vagy a 3806-188-as telefonszámon, vagy személyesen az iskolában.