Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Diák Sport Egyesület
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek

Ebédbefizetések időpontjai


1. Leendő elsősök beiskolázásának fontosabb dátumai

2019. 01. 14. 17.00 Tájékoztató szülői értekezlet
   
2019. 02. 12-14 Nyílt órák a leendő elsős szülőknek előzetes interneten történő bejelentkezés alapján, mely a szülői értekezlet után lehetséges

 

2. Szülői értekezletek


2018. 09. 06. 17.00 1. évfolyam
2018. 09. 10. 17.00 2. 5. és 6. évfolyam
2018. 09. 11. 17.00 7. és 8. évfolyam
2018. 09. 12. 17.00 3. és 4. évfolyam

2019. 02. 04. 17.00 1. 7. és 8. évfolyam
2019. 02. 05. 17.00 2. és 5. és 6. évfolyam
2019. 02. 06. 17.00 3. és 4. évfolyam

2019. 05. 06. 17.00 1. 7. és 8. évfolyam
2019. 05. 07. 17.00 2. 5. és 6. évfolyam
2019. 05. 08. 17.00 3. 4. évfolyam

3. Fogadó órák

2018. 10. 15. 16:00
2019. 01. 07. 16:00
2019. 04. 15. 16:00

4. Nyelvvizsgák

2019. 01. 11. PET (B1) próbavizsga írásbeli
2019. 01. 14. PET (B1) próbavizsga szóbeli
2018. 02. 01. jelentkezési határidő a PET vizsgára
2019. 03. 08. PET szóbeli vizsga
2019. 03. 09. PET írásbeli vizsga
2019. 04. 05. FCE (B2) próbavizsga írásbeli
2019. 04. 08. FCE (B2) próbavizsga szóbeli
2018. 04. 21. jelentkezési határidő az FCE vizsgára
2019. 05. 04. YLE (A2) nyelvvizsga (3. 4. 5. évfolyam)
2019. 05. 24. FCE szóbeli vizsga
2019. 05. 25. FCE írásbeli vizsga

5. Egyéb rendezvények, ünnepek az iskolában

2018. 09. 05. SzMK értekezlet
2018. 09. 14. Futónapi nevezések leadása
2018. 09. 15. Elektronikus napló adatainak aktualizálása
2018. 09. 24. Tanítás nélküli munkanap: csapatépítő tréning
2018. 09. 28. Kutatók éjszakája
2018. 09. 28. Újpesti pályaválasztási börze
2018. 09. 29. Egészségnap, futónap
2018. 10. 05. Megemlékezés az aradi vértanúkról
2018. 10. 12. Országos Bolyai matematika verseny
2018. 10. 13. Munkanap, szeptember 29-én ledolgozva
2018. 10. 16. Rendhagyó óra: Filharmónia előadása
2018. 10. 19. Október 23-ai megemlékezés
2018. 10. 24. Koszorúzás (DÖK)
2018. 10. 24. Halloween parti
2018. 10. 25. Bolyai eredményhirdetés
2018. 11. 09. Országos Bolyai magyar verseny
2018. 11. 10. Tanítás nélküli munkanap: pályaorientációs projekt nap
2018. 11. 21. Kis csillag születik 1. forduló
2018. 11. 30. Karácsonyi díszítés
2018. 12. 01. DÖK nap: jeles napi készülődés, zsibvásár
2018. 12. 06. Mikulásgyár
2018. 12. 15. Munkanap (dec.31) 6 óra.
2018. 12. 21. Karácsonyi műsor
2019. 01. 22. Magyar Kultúra Napja
2019. 01. 24. Kis csillag születik 2. forduló
2019. 01. 30. Farsang
2019. 01. 31. Félévi bizonyítványok kiosztása
2019. 02. 05. Filharmónia: Kodály zenei program
2019. 02. 08. Bolyai természettudományi verseny
2019. 02. 11. Tanítás nélküli munkanap, félévi értekezlet
2019. 02. 12-14. Bemutató órák leendő elsősök szüleinek
2019. 02. 15. Zrínyi matematika verseny
2019. 02. 16. Jótékonysági bál
2019. 02. 20. Bolyai természettudományos eredményhirdetés
2019. 02. 25-03.01-ig Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete
2019. 03. 06. Egyházak tájékoztatója a hittan oktatásról
2019. 03. 14. Március 15-i ünnepély
2019. 03. 18.-22. Fenntarthatóság- környezettudatosság hete
2019. 04. 10. Rendhagyó óra: Filharmónia előadás
2019. 04. 08-12. Digitális témahét
2019. 04. 12. KIE országos szakmai konferencia
2019. 04. 24. Tanítás nélküli munkanap, nevelési értekezlet
2019. 05. 20.-ig Hit és erkölcstanoktatás választás, előző évi módosítása
2018. 05. 31. Könyvtári könyvek visszaadásának határideje
2019. 05. 31. Osztálykirándulás
2019. 06. 04. Nemzeti Összetartozás Napja, alsótagozat
2019. 06. 03-06. Határtalanul pályázat megvalósítása
2019. 06. 05. Karinthy Gála
2019. 06. 10. Pünkösd hétfő
2019. 06. 12. Határtalanul projekt Bemutató-Nemzeti Összetartozás napja
2019. 06. 13. Sport nap
2019. 06. 14. Ballagás, felsősöknek évzáró ünnepély
2019. 06. 17. Alsósoknak évzáró ünnepély
2019. 09. 02. Évnyitó

6. Témahetek

2019. 03. 05-09. Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete
2019. 04. 09-13. Digitális témahét
2019. 04. 23-27. Fenntarthatóság-környezettudatosság hete

7. Mérések

2018. 12. 05-ig Difer mérés az 1. évfolyamon
2019. 05. 29. Országos kompetenciamérés a 6. és 8. évfolyamon
2018. 05. 15. Országos nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

8. Sportprogramok

2018. 09. 23. Egészség és futó nap
2019. 01. 06-11. Sítábor
2019. 04. 28. Egészség és futó nap

A sítábor részletiről Scherczerné Boros Andrea testnevelő tanárnál lehet érdeklődni, vagy a 3806-188-as telefonszámon, vagy személyesen az iskolában.