Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Dolgozóink
Osztályok, létszámok
Intézményi lemorzsolódás
Házi feladat
Továbbtanulási adatok
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Diák Sport Egyesület
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek

2018/19-es tanév

Pedagógusok:

 

Mail  Név  Munkakör
 Bayerné Dancsok Erika  tanár, magyar, történelem
 Branyiczky Zoltán  tanító, angol nyelv
 Brown Kayode A Bevon  anyanyelvi lektor, angol nyelv
 Csorba Nikolett  tanító
 Deák Erzsébet  tanító, angol nyelv
 Dovrtelné Kardos Tünde  tanár, földrajz, biológia, erkölcstan
 Dr. Hegyvári Norbertné  tanító
 Forgácsné Pásztor Mária  tanár, magyar, angol nyelv, célnyelvi civilizáció
 Fotiu Hajnalka  tanár, matematika, informatika
 Gál Emese  tanár, magyar nyelv és irodalom
 Gáliczné Móri Gabriella  igazgatóhelyettes, tanító, angol nyelv
 Gyetvai Márta  tanító, angol nyelv
 György Tímea  tanító, angol nyelv
 Gyüre Zoltán  tanár, informatika, erkölcstan
 Hafnerné Erdődi Ilona  tanító, technika
 Halászné Szabó Helga  tanító, angol nyelv
 Hernandez Joe Anthony  anyanyelvi lektor, angol nyelv
 Hernandez Kathryn Whitney  anyanyelvi lektor, angol nyelv
 Hirn-Cseke Ágnes  tanár, angol nyelv, célnyelvi civilizáció
 Horváth Anita  tanító
 Hőbéné Bálint Andrea  tanító
 Johnson Colton Seth  anyanyelvi lektor, angol nyelv
 Kérészy Barnabásné  tanár, matematika, fizika
 Kosztolányiné Berecz Anikó  tanító, angol nyelv
 Kovács Judit  tanár, matematika, technika
 Kovácsné Fónagy Margit  tanár, kémia, biológia
 Lakos Erika  tanító, testnevelő, szakedző
 Lőcsey Gabriella  tanító, angol nyelv
 Lőrincz Csabáné  tanító
 Malik Ádám  tanár, magyar, történelem
 Mesterné Dobó Krisztina  tanító
 Mónus Rita  tanító, angol nyelv
 Nagy Ildikó  tanító, angol nyelv
 Naszádosné Hegedűs Erzsébet  tanító, dráma
 Ocsenás Mária  tanár, földrajz, természetismeret
 Oláh Gergő  tanár, testnevelés
 Ozsváth Vilmosné (Piroska)  tanító
 Pálinkás Zsuzsanna  tanító, angol nyelv
 Pintérné Kézér Zsuzsa  tanító
 Pongrácz-Almási Laura  tanító, angol nyelv
 Sánta Ágnes  tanár, magyar, angol nyelv,célnyelvi civilizáció
 Scherczer László  tanár, ének, történelem
 Scherczerné Boros Andrea  tanár, testnevelés, erkölcstan
 Siró Enikő  tanár, angol nyelv, célnyelvi civilizáció
 Szalai Gabriella  tanár, testnevelés, szakedző
 Szőczi Márta  tanító
 Tóth Ágnes  tanitó, rajz és vizuális kultúra
 Tóth Rita  tanár, természetismeret, biológia, angol nyelv
 Turnerné Gadó Ágnes  igazgató, angol nyelv
 Urbánné Nagy Klára  igazgatóhelyettes, történelem, országismeret
 Valastyán Ágnes  tanító, angol nyelv
 Vágóné Molnár Csilla  tanító
 Vincze Zoltánné (Ágota)  tanító, tanár, rajz, erkölcstan

 

Nevelőmunkát segítők:

 

Mail  Név  Beosztás
 Bernáth György  tanár, pedagógiai asszisztens
 Csupor Andrea  pedagógiai asszisztens
 Jassó Ferencné  iskolatitkár, tanügyigazgatás
 Felber Ildikó  iskolatitkár, gazdasági ügyek
 Szűcs Katalin  pszichológus
 Lippai Janka  könyvtáros
 dr. Szabó Erzsébet  iskolaorvos
 Bertánné Kötél Andrea  iskolavédőnő

 

Technikai dolgozók:

 

   Név  Feladat
1.  Festorazzo András  gondnok
2.  Zeisel Ervin  kertész