Intézményi fenntartó
Kapcsolatok
Iskolánkról
Aktuális
Kéttannyelvű oktatás
Örökös ökoiskola
British Council Partneriskola
Emelt szintű sportoktatás
Tankönyvek
Leendő elsősök
A tanév rendje
Dátumok, események
E-napló
Erkölcstan és hittan
Ebédbefizetés
Programok, fakultációk
Dokumentumok
Különös közzétételi lista
Tanulmányi eredmények
Nyelvvizsgák
Kompetencia mérés
Nyári tábor
Sítábor
Verseny eredményeink
2016-2017
2015-2016
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
Élen a tanulásban
Kosárlabda B33
Kosárlabda diákolimpia
3X3 kosárlabda
Diákolimpiai kitüntetés
Judó
Triatlon
Alapítvány
Nemzetközi projektek
Szmk oldala
Osztályképek
Velünk történt
Diák Sport Egyesület
Terembérlet
Karinthya projekt
Magántanulói jogviszony
Határtalanul
Hasznos linkek

Osztály neve: 1.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Galler Boglárka

iskolai matematika

2.

Ozsváthné

Csóka Vencel

iskolai matematika

2.

Ozsváthné

Csótya Szonja

iskolai matematika

3.

Ozsváthné

Király Bálint

iskolai matematika

3.

Ozsváthné

Király Bálint

iskolai szépíró

2.

Ozsváthné

Szabó Dalma

iskolai angol versmondó

 

Halászné Sz. Helga

Szabó Dalma

Kerületi rajz- különdíj

 

Halászné Sz. Helga

Szőke Klaudia

Országos TEKI-TOTÓ

1.

Ozsváthné

 

Osztály neve: 1.b

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Dénes Nimród Márk

Sor és váltóverseny

(kerületi)

7.

Halászné Szabó Helga, Valastyán Ágnes, Albi Dániel

Tamási Attila

 

7.

 

Somogyvári Adél

 

7.

 

Vida Katalin Anna

 

7.

 

Kis Lehel Sándor

Szépíró verseny

(iskolai)

1.

Horváth Anita

Horváth Mihály Bence

Matematika verseny

(iskolai)

1.

Horváth Anita

Gotsák Amira

 

1.

 

Gyuricza Márk

 

2.

 

Mogyorósi Réka

 

3.

 

Vida Katalin Anna

 

3.

 

Willi Ambrus Ákos

 

3.

 

Schrenk Jázmin

 

3.

 

 

Osztály neve: 1. c

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Malmosi Tamás

Szépíró- iskolai

3.

Valastyán Ágnes

Majoros Mátka

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Megyeri Mór

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Kónya Lilla

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Kálmán Botond

Matematika verseny -iskolai

1.

Sződi Kinga

Hargitai Regina

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Keserű Luca Kamilla

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Fejes Gabriella Luca

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Dániel Bence

Matematika verseny -iskolai

2.

Sződi Kinga

Andics Benedek

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Halász Béla

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Marusnik Kyra Dorka

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Malmosi Tamás

Matematika verseny -iskolai

3.

Sződi Kinga

Kálmán Botond

Angol versmondó-iskolai

2.

Sződi Kinga

Makai Benjamin

Angol versmondó-iskolai

2.

Sződi Kinga

Farkasházi Nóra

Angol versmondó-iskolai

3.

Sződi Kinga

Malmosi Tamás

Kerületi Rajzpályázat

1.

Valastyán Ágnes

Fejes Gabriella Luca

Madarak és fák napja- kerületi rajzpályázat

különdíj

Valastyán Ágnes

Andics Benedek

Sor- és váltóverseny- kerületi

7.

 

Endrődi Zalán Krisztián

Sor- és váltóverseny- kerületi

7.

Valastyán Ágnes

Makai Benjamin

Sor- és váltóverseny- kerületi

7.

Valastyán Ágnes

 

Osztály neve: 2.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Paczolai Krisztina Sára

szépíró verseny iskolai

III.

Nagy Orsolya

Dovrtel Vilmos
Oláh Dénes
Mucza Milán
Bolygó Ákos
Pintér Péter

matematika verseny (csapat)
iskolai

I.

Konokné Gyetvai Márta

Tótok Anna Kamilla

Szabó Lőrinc szavalóverseny
kerületi

II.

Nagy Orsolya

Mucza Milán

Mezei futóverseny
kerületi

III.

Konokné Gyetvai Márta

Kozma Vig Linda

Mezei futóverseny
kerületi

III.

Konokné Gyetvai Márta

Máté-Tóth Nóra

Mezei futóverseny
kerületi

I.

Konokné Gyetvai Márta

Kozma Vig Linda
Máté- Tóth Nóra

Mezei futóverseny
kerületi (csapat)

I.

Konokné Gyetvai Márta

Bolygó Ákos
Mucza MIlán

Mezei futóverseny
kerületi (csapat)

II.

Konokné Gyetvai Márta

Kozma Vig Linda

angol versmondó

I.

Konokné Gyetvai Márta

Máté- Tóth Nóra

UTE öttusa országos elit bajnokság

1.

Geleta Károly

Kozma Vig Linda

UTE öttusa országos elit bajnokság

2.

Geleta Károly

Máté- Tóth Nóra / Kozma Vig Linda /

Siklósi Gréta csapat

UTE öttusa országos elit bajnokság

1.

 

Geleta Károly

Mucza Milán

UTE öttusa országos elit bajnokság

5.

Geleta Károly

Siklósi Gréta

UTE öttusa országos elit bajnokság

6.

Geleta Károly

Kustra Vivien

UTE öttusa országos elit bajnokság

11.

Geleta Károly

Máté- Tóth Nóra / Kozma Vig Linda

UTE öttusa országos elit bajnokság

1.

Geleta Károly

Siklósi Gréta / Mucza Milán

UTE öttusa országos elit bajnokság

2.

 

Geleta Károly

 

Osztály neve: 2.b

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Veres Réka

Szólások-mondások rajzpályázat, iskolai

Különdíj

Balázs Melinda

Kiszner Zita Katalin

3D-s meseillusztrációs rajzpályázat, kerületi

1. hely

Balázs Melinda

Veres Réka

3D-s meseillusztrációs rajzpályázat, kerületi

2. hely

Balázs Melinda

Varga Dorina Klára

3D-s meseillusztrációs rajzpályázat, kerületi

Különdíj

Balázs Melinda

Szomor Renáta

Madarak és fák napja rajzpályázat, kerületi

Különdíj

Balázs Melinda

Ertinger Ádám

Madarak és fák napja rajzpályázat, kerületi

3. hely

Balázs Melinda

Katona Emma

Madarak és fák napja rajzpályázat, kerületi

3. hely

Balázs Melinda

Varga Dorina Klára

Angol versmondó verseny, iskolai

2. hely

Balázs Melinda

Szatmári Diána

Angol versmondó verseny, iskolai

3. hely

Balázs Melinda

Pálfi Richárd

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Szőcs Zsombor

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Zsoldos Bence

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Wirth Ábel

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Bodnár Áron

Matematika verseny, iskolai (csapat)

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

Katona Emma

Mezei futóverseny, kerületi

Egyéni 6. hely

Balázs Melinda

Veres Réka

Szépíró verseny, iskolai

2. hely

Naszádosné Hegedűs Erzsébet

 

Osztály neve: 2.c

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Molnár Gábor

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Csipai Gergely

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Nádassy Gergő

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Sinkó András

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Bobák Tamás

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Czinege Márton

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Zelenák Máté

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Takács Kata

matematika iskolai

II. helyezés

Nagy Ildikó

Schmél Zoé

szépíró verseny iskolai

I. helyezés

Vágóné Molnár Csilla

Szabó Lilla

szépíró verseny iskolai

II. helyezés

Vágóné Molnár Csilla

Buzsáki Flóra

több próba csapat
verseny kerületi

II. helyezés

Nagy Ildikó

Kárász Benjámin

mezei futás egyéni kerületi

I. helyezés

Nagy Ildikó

Kárász Benjámin

atlétika egyéni kerületi

III. helyezés

Nagy Ildikó

 

Osztály neve: 3. a osztály

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Adamkó Hanna

ének - kerületi

3.

Szőczi Márta

Almás Zétény

Bolyai Term-területi

 

Bolyai Mat. területi

Zrínyi-Mat-területi

3.

 

3.

5.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Bartucz Eszter

Bolyai Term-területi

 

Bolyai-Any. –területi

Bendegúz Ir - területi

Bendegúz Angol – területi

Rajz -kerületi

4.

 

3.

2.

6.

különdíj

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Deák Erzsébet

Deák Erzsébet

Bérces Dóra

Bolyai-Any. –területi

3.

Szőczi Márta

Breszovszky Panna

Bolyai Mat. területi

5.

Szőczi Márta

Fekete Andor

Mat. –iskolai

Szépíró - iskolai

2.

3.

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Galler Barnabás

Mat. –iskolai

2.

Szőczi Márta

Koblencz Kristóf

Bolyai Term-területi

3.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Kovács Kata Zsófia

ének - kerületi

3.

Szőczi Márta

Makai Kata Flóra

Bolyai Term-területi

Bolyai-Any. –területi

ének – kerületi

Meseíró – kerületi

Versfaragó- kerületi

Bendegúz Any.

3.

3.

3.

különdíj

1.

5.

 

 

Szőczi Márta

Molnár Katalin

Bolyai Mat. területi

5.

Szőczi Márta

Nagy Kata

Bolyai Term-területi

4.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Ottrok Barbara

Bolyai Term-területi

Bolyai Mat. területi

Versmondó –kerületi

Felolvasó – isk.

Bendegúz – mat. területi

3.

5.

6.

1.

5.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Szőczi Márta

Pusztai Emma

Bolyai Term-területi

4.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Rafaez Kata

Rajz -kerületi

különdíj

Deák Erzsébet

Szabó Zétény

Matematika - isk.

2.

Szőczi Márta

Tóth Dániel Áron

Versfaragó - kerületi

4.

            Szőczi Márta

Urbán Gréti

Bolyai Term-területi

 

3.

Szőczi Márta Gáiczné M. Gabriella, Deák Erzsébet

Zékány Zsófia Brigitta

Bolyai-Any. –területi

3.

Szőczi Márta

 

Osztály neve: 3.b

Osztály eredményei a 2015/2016-os tanévben

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Andics Áron

Bartha Vince

Szabó Barbara

Kovács Fanni

Bolyai matematika csapatverseny

1. helyezett területi

3. helyezett országos

Pálinkás Zsuzsanna

 

Medve Patrik

Ádám Dominik

Boros Vince

Dánffy Ákos

Bolyai matematika csapatverseny

7. helyezett iskolai

Pálinkás Zsuzsanna

 

Kovács Fanni

Andics Áron

Szabó Barbara

Bolyai környezet

6. helyezett iskolai

Pálinkás Zsuzsanna

 

Csiki Borbála

Farkas Ádám

Dánffy Ákos

Bolyai környezet

7. helyezett iskolai

Siket Bernadett

 

Andics Áron

Zrínyi

csapat 1.

megyei 1.

országos 23.

Pálinkás Zsuzsanna

 

Bartha Vince

Zrínyi

csapat 1.
megyei 16.

Pálinkás Zsuzsanna

 

Kovács Fanni

Szépíró

1. hely

Siket Bernadett

 

Keresztesi Blanka

Szépolvasó

1. hely

Siket Bernadett

 

Csiki Borbála

Szépolvasó

2. hely

Siket Bernadett

 

Bartha Vince

Szépolvasó

2. hely

Siket Bernadett

 

Mester Máté

Szépolvasó

3. hely

Siket Bernadett

 

Bartha Vince

Házi matek

1. hely

Pálinkás Zsuzsanna

 

Dánffy Ákos

Házi matek

1. hely

Pálinkás Zsuzsanna

 

Andics Áron

Házi matek

1. hely

Pálinkás Zsuzsanna

 

Osztály neve: 3.c

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Bérczy Borbála

Jégvilág kerületi rajzpályázat

 

1. helyezés

 

Branyiczky Zoltán

Trencsényi Enikő

Farkas Dóra

Kerületi versmondó

6. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Farkas Dóra

Kerületi meseíró

1. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Helyi Regina

Kerületi ének

1. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Trencsényi Enikő

Kerületi úszás

3. helyezés

Branyiczky Zoltán

Fabini Dóra

Kerületi úszás

6. helyezés

Branyiczky Zoltán

Békési Benedek

 

iskolai matematika

 

3. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Bokotey Gábor

Maszlag Bernadett

iskolai szépíró

2. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Csillag Attila

házi olvasás verseny

3. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Tóth Anna

kerületi olvasni jó verseny

11. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Maszlag Bernadett

Tamás Barnabás

Siklósi Panni

Kubányi Dóri

iskolai matematika

6. helyezés

Hőbéné Bálint Andrea

Örlős Sára

Maszlag Bernadett

 

Osztály neve: 4.a

 

Tanuló neve

 

EREDMÉNYEI

A verseny neve, szintje (iskola, kerületi, területi, fővárosi)

 

Helyezés

 

Felkészítő tanár

Baginyi Dorina

Országos diákolimpia karika csapatverseny

7.

Marosi Réka

Bodnár Anna

Iskolai tollas verseny

1.

Varga Miklós

Boros Luca

Iskolai matematika verseny

2.

Kosztolányiné Berecz Anikó

Fitos Gergely

Kerületi helytörténeti verseny

Iskolai matematika verseny

6.

 

1.

Mesterné Dobó Krisztina

Kosztolányiné B. Anikó

Forró Zita

Vízművek rajpályázat

(budapesti)

3.

Kosztolányiné Berecz Anikó

Mesterné D. Krisztina

Győrfi Jázmin Hajnal

Kerületi helytörténeti verseny

Kerületi „Olvasni jó”

 

Országos diákolimpia karika csapatverseny

11.

 

2.

 

 

7.

 

 

Mesterné D. Krisztina

 

Marosi Réka

Helyi Dorina

Kerületi ének verseny

Kerületi helytörténeti verseny

 

Iskolai matematika verseny

1.

 

10.

 

 

1.

 

Mesterné D. Krisztina

 

Kosztolányiné Berecz Anikó

 

 

 

Hepp Marcell Ferenc

Országos mezei futás

budapesti mezei futás

Kerületi mezei futás egyéni verseny

Kerületi mezei futás csapatverseny

Öttusa/kéttusa magyar kupa1. forduló

magyar kupa 2. forduló

Iskolai tollas verseny

 

Iskolai matematika verseny

Kerületi „Olvasni jó”

1.

2.

1.

 

2.

 

8.

 

4.