Intézményi fenntartó
Terembérlet
Magántanulói jogviszony
Tájékoztató a IV. kerületi iskolákról

EMMI közleménye a beiratkozás rendjéről

Iskolánkba történő beiratkozás eljárásrendje:

A beiskolázás a törvényi szabályozásnak továbbá az iskola pedagógiai programja, a honlapon megjelenő, valamint a tájékoztató szülői értekezleten elhangzott eljárásrend alapján történik.

A diákönkormányzat kisfilmje iskolánkról

Iskolánkba történő bekerülés folyamata:

• Online tájékoztató szülői értekezlet
    2021. 01. 18. 12.00 és 01.25. 12.00 között ezen a linken megnézhető
  • Nyílt órák megtekintésének lehetősége: a járványügyi helyzet miatt elmarad
  • Adatlapok beküldése a leendoelsos@karinthyisk.hu címre február 22-26. között.
    Válaszként kap egy e-mailt, mely tartalmazza a gyermek kódszámát és az alkalmassági időpontját.
  • Az alkalmassági az iskolák bezárása miatt elmarad. Helyette a gyermek portfóliójának beadását kérjük március 22-ig. Ennek tartalmáról mindenki kapott értesítést.
  • Eredmények közzététele április 8-án 10 órakor kódszámok alapján itt (jelentkezésre javasolt, várólista, jelentkezésre nem javasolt: akinek kódszáma nem szerepel).
  • Szándéknyilatkozat és sportágválasztási lap - melyet kiküldtünk - visszaküldése azoknak, akik jelentkezésre javasoltak. Határidő április 9. 14:00 óra a leendoelsos@karinthyisk.hu email címre. Aki ezt nem küldi vissza, az automatikusan törlődik a névsorból.
  • Beiratkozás az alábbi tájékoztató szerint a Kréta felületén keresztül.
  • A felvételre javasoltak, ha már beiratkoztak iskolánkba, a körzetes iskolába már nem tudnak. Kérjük Önöket, hogy erről a döntésről tájékoztassák a körzetes iskolát!

A papiralapon beadott portfóliók a portán 7.00-20.00 között 06.04-ig átvehetők. Utána megsemmisítésre kerülnek!